PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107365}

Błękitna głębia

Into the Blue
6,6 34 858
ocen
6,6 10 1 34858
7,0 4
oceny krytyków
Błękitna głębia
powrót do forum filmu Błękitna głębia

Że bohaterowie to hipokryci. Najpierw obrońcy wszelkiej moralności, na narkotykach nie chcieli się dorobić. Jakże później z lekką ręką odbierali życie kolejnym opryszkom przy użyciu co ciekawszych sposobów. To mnie razi, bo nie z takimi rolami chce się identyfikować, a była szansa na ciekawy film, zabrakło jeno mądrych kreacji i wyszedł sensacyjny gniot.
A tak.. obrazy fajne, tylko lepiej się w ten błękitny klimat nie wgłębiać za głęboko, bo można stracić rękę niepostrzeżenie lub harpunem w czerp dostać.

ocenił(a) film na 7
kamga

Odbierali życie opryszczkom, bo chyba innego wyjścia nie mieli. Ja bym też
tak zrobił, a pewnie i Ty również.

ocenił(a) film na 6
Poustis

Czyli sugerujesz że to taki film pokroju "Dług" trochę ;)

ocenił(a) film na 7
_MAX_

Nie oglądałem :P

użytkownik usunięty
Poustis

a krem mieli dobry?

ocenił(a) film na 3
kamga

Faktycznie, dziewczyna (Amanda) zginęła, ale co tam, nic się nie stało, bawmy się dalej...
Dziwną wykładnię ma ten film.

ocenił(a) film na 7
mulholland_2

Mnie generalnie grzało co ten film reprezentuje jak zobaczyłem zjawiskowe, fenomenalne, kosmicznie sexowne sceny J.Alby w morzu. Taki tyłeczek to tylko w filmach. Sick!!!
Dobry standardowy film bez jakichkolwiek aspiracji do wyższej klasy.

mulholland_2

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

kamga

Ja bym też bez wachania odebrał życie opryszkom. Nie koliduje to z moją moralnością.
Mam na myśli takich prawdziwych popapranców. Nie wiem jak to jest w tym filmie bo dopiero się rozkręca

kamga

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones