PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107365}

Błękitna głębia

Into the Blue
6,6 34 858
ocen
6,6 10 1 34858
7,0 4
oceny krytyków
Błękitna głębia
powrót do forum filmu Błękitna głębia

Jedyny plus to fajne ciała i ładne zdjęcia podwodne. Poza tym nudny i rozwlekły, nic zaskakującego ani ciekawego. Po 40 min. oglądania zacząłem przysypiać. Jest wiele ciekawszych filmów w tym gatunku. 5/10

ocenił(a) film na 6
Franio

Dokładnie, zdjęcia przyciągały wzrok, aż chciało się samemu ponurkować. Pomysł moim zdaniem też nie był zły, ale jego realizacja była dość przynudzająca racja, mogliby dodać trochę więcej dynamiki.

Vigilante

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
Franio

zgadzam się, za wysoka ocena ,nudny, nie uwierzyłam w ten film, bajka dla nastolatków.Plus za zdjęcia przyrody.

marcalina

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Franio

Dokładnie, nieco zawyżone recenzje. Film przyjemny wizualnie, Alba śliczna jak zawsze, ale nic ponadto.

ocenił(a) film na 7
madeleine210

zdjęcia podwodne super jednak mam wątpliwości co do fabuły i gry aktorskiej bohaterów. daje 7 tylko za piękna Jessice i super widoki podczas nurkowania ;)

ocenił(a) film na 5
jouvandyk

moje 5 jest tylko dzieki pieknym obrazom, kolorowej przyrodzie nad i pod woda... zdjecia az chcialo sie ogladac...

jlnk

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

madeleine210

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Franio

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones