PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 223
oceny
5,8 10 1 21223
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

To nie jest plagiat

ocenił(a) film na 3

13 Dzielnica był to film Francuski. Tytuł filmu 13 Dzielnica w Ameryce to właśnie Brick Mansions.
Amerykanie zrobili po prostu swoją wersję tego filmu. Nie pierwszy raz robią swoje wersje przecież
The Ring czy The Grudge też zrobili po swojemu. Niestety miało być pięknie a wyszło jak zawsze.
13 Dzielnica jest dużo lepsza.

Wafel88

w zasadzie można powiedzieć iż wszystkie ich wersje starszych dobrych filmów to plagiaty :)

ruski011

No, jedynie co to mówią po angielsku, aktorzy daremni - K2...żart. Sceny takie same jak w 1 części, wszystko po kolei, więc po co ten film? Po 25 min wyłączyłem, bo nie chce się oglądać drugi raz tego samego. Ściągnąłem, bo widziałem, że Balle i Walker, więc akcja i skakanie po dachach xD ale...

Logan_Cole

Film nie jest zły ale znając 13 dzielnicy każdy powie że Brick mansions jest gorszy, jedno co mi się bardziej podoba w amerykańskiej wersji to aktorka grająca Lole. Znając kilka filmów amerykańskich razem z ich francuskimi pierwowzorami mogę powiedzieć że jak dla mnie narazie tylko film "The Next Three Days" nie był gorszy od jego francuskiego pierwowzoru "Pour elle". Czy był lepszy- niewiem. Obydwa filmy są świetne, zarówno we francuskim filmie jak i w amerykańskim można znaleźć sceny lepiej skonstruowane i lepsze wypowiedzi których brakuje w drugiej wersji.

daroni

Żałosna i marna imitacja 13 dzielnicy... Plagiat do tej szmiry to jeszcze źle słowo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones