PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782}

Cała ona

She's All That
6,4 41 084
oceny
6,4 10 1 41084
6,5 6
ocen krytyków
Cała ona
powrót do forum filmu Cała ona

Taka powinna byc komedia romantyczna! Te nowsze sa (zazwyczaj) coraz gorsze xd

ocenił(a) film na 7
WiolaP_fw

film dobry, momentami naprawdę zabawny, ale niestety schematyczny (czasem aż do bólu). Jednakże zgadzam się, rzeczywiście dobra komedia romantyczna :)

WiolaP_fw

Phi, ani to zabawne nie było, ani romantyczne a już z pewnością zdarzają się o wiele lepsze filmy w gatunku.

WiolaP_fw

Zwłaszcza romantyczne były pierwsze minuty filmu. Najpierw jakaś laska chce chłopaczkowi nacharcharć do kubka, potem jest wzmianka, że ktoś kogoś przeleciał, a następnie - koniecznie we współczesnych filmidłach dla amerykańskich nastolatków - musiało się pojawić słowo "gej". Chciałem obejrzeć sobie coś luzackiego i nawet machnąłem ręką na te początkowe zgrzyty, ale potem zaczęło się dłużyć, przewijała się cała masa paplaniny o niczym, a na ekranie sami z klasy wyższej-średniej, kolorowi jak ta tęcza z Placu Zbawiciela i piękni jak z magazynów. Wytrzymałem gdzieś do połowy, bo i tak wiedziałem, o co w filmie chodzi zaś te wypełniacze-dłużyzny to za mało, aby siedzieć przy czymś takim, toteż nie dam oceny. Komedia romantyczna to np. Ja cię kocham a ty śpisz", "Dwa miliony dolarów napiwku", czy "Zakochana złośnica".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones