PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003091}
4,1 7 753
oceny
4,1 10 1 7753
3,1 7
ocen krytyków
Nie cudzołóż i nie kradnij
powrót do forum filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

Już się zaczął napływ płatnych recenzji, same pochwały i jeszcze nawiązanie do filmów Tarnatino, litości xD

Pilaff

cała masa, to załosne

ocenił(a) film na 4
Pilaff

Te "nawiązania" to jedynie wciąganie kreski ze stopy Wieniawy i jak Aleksandra Popławska wyjmuje torbę z hajsem to też przez kilka sekund jest taki kadr, że widać stopę xD

ocenił(a) film na 1
Pilaff

Te posklejane dziwacznie sceny i cytaty biblijne od czapy mają być niby Tarantinowskie? To najzabawniejsze w tym gniocie, bo żarty tak denne, że po sali szedł tylko pomruk żenady. Dno.

Pilaff

Ilośc platnych trolli skutecznie zniechęca mnie do pójścia do kina jeszcze bardziej niż wieniawa w obsadzie.

Pilaff

Nawiązania do Tarantino są, no ale to nie czyni filmu dobrym xd Intryga jest nawet dość fajnie poplątana, ale na początek dostajemy ze 30 minut takiego cringu, że ciężko wysiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Pilaff

Scenarzysta dał radę i rola księdza bardzo fajna. Przetłumaczyliby to na angielski i dali podpis Tarantino to byście się wszyscy jarali.

ocenił(a) film na 8
warszawioch

W punkt. Dla mnie te nawiązania do Tarantino są na miejscu. Pewnie, że to nie jest Tarantino, ale film jest zaskakująco dobry. Bardzo dobry. Niektóre zwroty akcji totalnie wbiły mnie w fotel, o specyficznym poczuciu humoru nie mówiąc ;)

warszawioch

Kto by się jarał ten, by się jarał przetłumaczenie filmu, czy Tarantino nie sprawią automatycznie, że film jest dobry i Tarantino umie i wie jak robić filmy i realizuje jej o wiele klas wyżej od tego gniotu.

ocenił(a) film na 6
Pilaff

Ostatnia scena i od razu skojarzenie z Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Dla mnie nawet kilka scen ;) Fajna rozrywka, dobry humor, często absurdalny i fajna gra aktorska. Drężek świetny!

KarinaZiom

jakoś ocena 5,9 (i ciągle spada) potwierdza, że to paździerz.

KarinaZiom

Karina weź zdywersyfikuj portfolio swoich ocen, bo to że widziałaś 6 filmów, same polskie, 3 od TVP i 3 od Polsatu (te pierwsze na 10, te drugie bardziej na 8) nie pozwala uwierzyć w to, że naprawdę je oglądasz, a nie sprzedajesz swoje oceny na FW.

Chyba że to właśnie Twój sposób na zakomunikowanie nam, żeby Ci nie ufać, to okej.

ocenił(a) film na 1
Pilaff

Naprawdę ktoś to porównał do filmów Quentina Tarantino?

ocenił(a) film na 8
Agata_380

Tak to naprawdę dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones