PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257264}

Podwójna tożsamość

The Death and Life of Bobby Z
6,4 10 683
oceny
6,4 10 1 10683
Podwójna tożsamość
powrót do forum filmu Podwójna tożsamość

..w tym filmie, to Olivia Wilde, Paul Walker i meksykańskie (czy gdzie tam ten film był kręcony) krajobrazy. Dawno nie widziałam tak naciąganej historyjki z przewidywalnym końcem.

ps. Was też strasznie irytował Kit? Właściwie osoba, która go grała..

ocenił(a) film na 3
underbelly_

Słabo, zgadzam się. Ogólnie opcja z tym dzieciakiem to jakaś brednia.

ocenił(a) film na 5
underbelly_

w sumie to prawda Olivia jest super sexy chociaż w jej oczach czai się kłamstwo :)

ocenił(a) film na 3
underbelly_

Baaaardzo słaby film...
Oglądając miałam wrażenie, jakby ktoś z marnej historyjki chciał na siłę sklecić coś dobrego, ambitnego.
Niestety, nie wyszło. Strasznie ciężko się ogląda. Sztuczne i naciągane.

ocenił(a) film na 3
miss_obscene

Oglądałem dzisiaj na Polshicie, pełna zgoda - było naprawdę słabo ... spodziewałem się jakiegoś przeciętnego ale dającego się obejrzeć kina akcji, niestety pomysłu starczyło może na 10 minut,
im dalej w las tym gorzej - aktorstwo jeszcze ujdzie ale luki w scenariuszu - dramat ! Kątem oka obejrzałem do końca ale za żadne skarby nie powtórzę tego doswiadczenia.:-)

underbelly_

o matko Olivia te jej rysy twarzy, oczy coś pięknego zjawiskowa kobieta, ten wzrok ah grrr.

ocenił(a) film na 3
Burbon2009

Samo techniczne wykonanie filmu bardzo słabe, zabrakło im chyba budżetu. Eksplozje i sceny walki jak filmu klasy B.

ocenił(a) film na 3
MoszeUsz

Wykonanie techniczne to jeszcze pół biedy, nie każdy film musi mieć wielomilionowy budżet ale scenariusz chyba pisał ktoś kto ma poważne luki w pamięci bo prawie nic się w tym filmie kupy nie trzyma. Ocena 6,5 jest zawyżona przynajmniej o 3. Dawno się tak nie zmęczyłem oglądając "film akcji"

ocenił(a) film na 3
underbelly_

zdecydowanie tak - za Paula , Olivię ( co oni do cholery robią w takim gniocie ????) , krajobrazy i akcję pogoni na malutkich skuterkach wychodzi mi równo 3 gwiazdki, reszta tragedia, a dzieciak masakra !!!

underbelly_

chłam jakich mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones