PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142672}

Potęga strachu

Running Scared
7,5 33 103
oceny
7,5 10 1 33103
Potęga strachu
powrót do forum filmu Potęga strachu

-2 za zakończenie...

ocenił(a) film na 7

nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś tak spie... mi odbiór całego filmu paroma ostatnimi minutami,
większej bzdury nie można było zrobić Oo.

ocenił(a) film na 7
Bers

! UWAGA SPOILER !

Ok, -1..biorąc jednak pod uwagę, że był tajnym agentem i posłał do piachu szefów 2 mafii, upozorowanie jego śmierci przez policję, dla jego ochrony, wydaje się być jednak prawdopodobne, odpuszczając to, że słaniał się w samochodzie jakby dostał w żołądek, wątrobę i wykrwawiał się na śmierć. Wciąż jednak uważam, że film byłby lepszy gdyby zginął, uratował się dzieciak kosztem jego życia, to dużo bardziej pasuje do całokształtu filmu, dlatego ocena db zamiast bdb.

ocenił(a) film na 6
Bers

SPOILER!!

Właśnie to że był tym kim był mi się nie podoba bo to typowe zagranie pod publiczkę by wybielic go i by wszyscy już mogli go kochac bez poczucia zażenowania że kochają "złego" kolesia. Typowo amerykańska papka na końcu filmu. Więc ocena na 9 czy 10 to wg mnie nieporozumienie.

ocenił(a) film na 6
armarange

nom, szkoda bo polubiłem go... ;]

Bers

Hehe to obejrzyj film "Blood out" tam jest dopiero jedna scenka co pieprzy całe zakończenie i film

ocenił(a) film na 6
Bers

Zgadzam się. Zakończenie pogarsza odbiór filmu i obniża ocenę co najmniej o gwiazdkę.

ocenił(a) film na 7
Bers

Ktos wytlumaczy po co typ gania za gnatem przez caly film aby ten nie trafil w rece policji? Przeciez na koncu okazuje sie ze chlop wspolpracuje z policja. Nie czaje...

ocenił(a) film na 8
Ameshian

Chłop ganiał za gnatem pod przykrywką, nie miał przecież zamiaru wykosić swojego szefa. Poza tym on współpracował z FBI, a nie z lokalną, skorumpowaną policją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones