PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109309}

Potwór w szafie

Monster in the Closet
5,3 316
ocen
5,3 10 1 316
Potwór w szafie
powrót do forum filmu Potwór w szafie

Po dość poważnej okładce spodziewałem się horroru jak się patrzy. Po pierwszych sekundach, zobaczyłem jednak logo Tromy :D i już wiedziałem że nie do końca sprawdziły się moje przewidywania. Tak więc trudno ocenić to dzieło. Z jednej strony to trochę zgrywka z "monster movie" lat 50, doprawiona humorem, czasem nawet równie absurdalnym co w "Nagiej broni", z drugiej- niektóre sceny są tak kretyńskie, że nawet z dystansem trudno do nich podejść. Pierwsze pojawienie się potwora prawie skreśliło film- było zbyt szybkie i idiotyczne. Pojedynek z wojskiem nic nowego nie wniósł, jedynie zmarnował większość budżetu. Fakt jest jednak faktem że pomimo tony absurdu bawiłem się nieźle. Zwłaszcza że są tu dwie genialne sceny- ta z prysznicem oraz gdy już dowiadujemy się jak zniszczyć potwora. Właśnie dla nich warto przebrnąć przez mniej ciekawe intro czy głupawe teksty bohaterów.
Ogólnie niepotrzebnie narzekam, to horror na wesoło, prosty, banalny, ale miejscami niezmiernie zabawny. I jedyna właściwa ocena jaka mu się należy to 5, bo to wyśmienity gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones