PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=957}

Sekta

The Skulls
6,5 17 111
ocen
6,5 10 1 17111
Sekta
powrót do forum filmu Sekta

Zakończenie

ocenił(a) film na 6

Wam też się wydaje że w zakończeniu czegoś brakuje ?

ocenił(a) film na 9
SzymonekJR

A czego konkretnie?

ocenił(a) film na 6
Psychodrama

jakiegoś BUM ! no skończyło się jak sie skończyło i sobie poszedł ...

ocenił(a) film na 9
SzymonekJR

Po prostu odmówił członkostwa w tym stowarzyszeniu. Zakończenie trochę otwarte, ale to właśnie zmusza do myślenia.

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

było pokazane na samym końcu że ciągle ich śledzą, i rozmowa z senatorem sugerowała że to nie jest koniec, a początek historii. przecież senator był szefem całej organizacji. mi sie zakończenie podobało, ogółem ciekawie rozkminiony film co jest rzadkością u amerykanów

ocenił(a) film na 6
Krul_Skorpion

Senator nie był szefem tylko był w zarządzie. W rzeczywistości nigdy jeden człowiek nie rządzi jakąś grupą - jest on tylko figurantem. Rządzący są w cieniu i nigdy o całości nie stanowi jeden człowiek.

ocenił(a) film na 4
SzymonekJR

Moim zdaniem zakończenie było płytkie i takie cukierkowo-amerykańskie. Zarówno pojedynek jak i postrzelenie ojca przez syna, aż do ostatniej sceny kiedy kiedy senator wydaje się być wielce dumny z postawy głównego bohatera, który odmawia mu współpracy.

ocenił(a) film na 6
bunio_87

takie wiesz, "i tak do mnie wrócisz" ...

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

No dokładnie.. lepiej bym tego nie ujęła.

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

Szczerze.. chętnie oglądnęłabym 2 część.. o ile by takowa istniała.
Wydaje mi się, że można by fajnie jeszcze rozwinąć ten film :)

ocenił(a) film na 6
Amfetamina98

szkoda ale troche za późno .... ale podobnym filmem do Sekty jest ten co wczoraj leciał po sekcie na polsacie Dobry Agent

SzymonekJR

Przeciesz ten senator to ojciec Luka co można stwierdzic po rozmowie na przyjeciu gdzie pyta go czy idzie na prawo pozniej wielokrotnie mu pomaga to samo na końcu gdzie potwierdza ze ma prawo do pojedynku...

OMNIS

tez mi sie wydaje, że to był jego ojciec

ocenił(a) film na 8
megan1300

Tak, przecież na końcu senator wyznał widzom, że Luke to jego syn. Zakończenie mi się podobało, choć mogli wspomnieć, co się stało z Calebem.

panna_x_filmweb

fajny Paul Walker :P dobre kino

panna_x_filmweb

Caleb wstapił do policji i zmienił imię i nazwisko na Brian O`Conner i jeżdżił dla Toretto`a :P:P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones