PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 274
oceny
7,2 10 1 178274
4,5 13
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli

Ludzie pawy 0/10

ocenił(a) film na 1

Bohaterowie i całe to środowisko przypomina nie ludzi, tylko pawy, które stroszą piórkami żeby zrobić wrażenie. Mówiąc w skrócie banda próźnych gnojków o inteligencji 0 i 1, gdzie zero oznacza "niejedzie" a 1 "jedzie", prześcigają się w głupocie i w pozowaniu. Ładne autka całkowicie wypełniają im szare komórki. Brakuje tylko, żeby na czole wytatuowali sobie - lubie imponować. Film jest tak nadęty i przesadny, że właśnie żałosny. Nie widziałm bardziej nadętego filmu.

Facet (Brian) myśli, że jak jedzie i nie patrzy na droge, to jest twardzielem... i imponuje lasce. Co za nadęte buraki. INteligencja mniejsza od pijanego nastolatka w dyskotece na wsi, w spodniach bigstara i oblanego flakoniekiem perfum plajboja.

ocenił(a) film na 8
Dormant

żal mi takich ludzi jak Ty!!!!!!! szkoda słów i nerwów. Piszesz takie głupoty po to żeby ciebie nakarmili postami trolu. Niestety też to zrobiłem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Fiedorek

Masz chyba kolego kompleksy, skoro stwierdzasz takie fakty. Film nie należy do bardzo ambitnych, ale reżyser tworząc go, na pewno wiedział, że furory nim nie zrobi.
Czemu stwierdzam, że masz kompleksy? Bo nawiązujesz tylko do Paul'a, który samym głosem hipnotyzuje kobiety, nie mówiąc o swoim wyglądzie. Niestety, ale budując takie zdanie o sobie sprawiasz, że mamy Cię za obleśnego typa, który w towarzystwie drapie się po jajach.

XIX_wieczna_Dama

YYyyyyyyyyyyyyyyy a do kogo to???!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
Fiedorek

Do pana DORMANTA ;) SPokojnie, nie do Ciebie.

ocenił(a) film na 1
Fiedorek

fioderek i spółka... spryskaj się swoim ulubionym zapachem playboj na trzypaskowy dres czy co tam nosisz i idź na dyske do remizy... podjeżdżając nie zapomnij włączyć neonów pod swoim autkiem :) Rozumiem, że nadęte szpanerskie gnojki, którzy podniecali się oglądając ten "film" nie zrozumiały co napisałem i w oparciu o swój dwu-jedynkowy móżdżek postanowili mi naubliżać. Oto mamy przekrój widzów "Za tępych, Za głupkich". Dalej nie ma co pisać biorąc pod uwagę możliwości umysłowe fioderka i spółki.

ocenił(a) film na 9
Dormant

z bluzgatora wziąłeś te teksty typu " zapach playboj"?? ogólnie tą są żałosne... a po za tym to co masz do neonów??

jupiter_3

Facet (Brian) myśli, że jak jedzie i nie patrzy na droge, to jest twardzielem...
haha to zrób tak, normalnie żal takich ludzi jak ciebie

ocenił(a) film na 3
5476

4/10 za samochody i laski a sam film płytki i bez fabuły ale nie o to w nim chodziło

Dormant

Żal mi cie koles sam jestes BATem ja nigdy dresu nie kupilem i nie kupie bo to ty bierzesz 20 zl idziesz do lumpeksu i kupujesz dresik KOZAK!! moze jeszcze golisz glowe do lysa i zakladasz czapke pt."Tyskie"
a i może podjezdzasz pod swoich ziomkow swoim bmw 316 z naklejka ///M-Power na bagazniku i na stalowych felgach:D:D:D hahah czyz nie opisalem twoje zycia:D:D:D Po za tym widzisz jaka jest ocena filmu nie jest najgarszy a taki FRAJER jakim ty jestes mysli ze jest boski bo chodzi po GOOGLE i szuka glupich tekstow!!! Jak zmadrzejesz to odpisz.. albo inaczej jak znajdziesz nowy bluzgator hahahaha:D Wiesniak

ocenił(a) film na 9
Dormant

Ale z ciebie śmieszny malutki flustracik, popisuj się dalej...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dormant

Dormant nieżle z ciebie porąbany koleś rozumiem że ten film może się nie wszystkim się podobać ale nie musisz od razu bluzgać jego fanów. A może przemawia przez ciebie zazdrość bo sam nie masz auta? Ogarnij się człowieku i dorośnij.
Co do samego filmu to bardzo fajny według mnie lepszy od jedynki i trójki 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones