Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Ten cytat jest nieokreślony.
Jego wszędobylskość każe mi jednak wierzyć, że naprawdę został wypowiedziany przez Paula Walkera.

Gdzie i kiedy?

Martitta_4

Nie mam pojecia ale jego pasja to samochody czytalem o tym "Paul Walker był dobrym człowiekiem. Miał pasję a były nią szybkie samochody. Dla tego też 13 lat gdy dowiedział się że zaproponowano mu rolę w filmie o samochodach nie musiał nawet czytać scenariusza. Od razu przyjał rolę bo wiedział że to jest to co kocha." Mi tez os kaze w to wierzyc
Zrudlo. fas tand furiousmovie7.manifo. com/nowa-podstrona.

Mati_1313

usun spacje oby wejsc w link

Mati_1313

Wiem, że jego pasją była motoryzacja:)

Pytałam o źródło cytatu. Kiedy i gdzie Paul Walker to powiedział, bo wszyscy to powielają, a nikt nie wie skąd ten cytat.

Martitta_4

Nad tym samym się zastanawiam, mnóstwo wpisów widzę związanych z tym cytatem, ale nie mogę znaleźć nigdzie info, czy naprawdę Paul tak mówił. Jeżeli naprawdę to jego słowa, to są tak prawdziwe, że aż przerażające.

Martitta_4

O ile się nie mylę to jest cytat z "za szybcy, za wściekli".

A5000

Nie.
Pamiętałabym, gdyby to było z "Too Fast Too Furious". Tam nawet nie było odpowiedniej konwencji, aby padł taki cytat. Chyba, że to jest z 4, 5 lub 6 części, których aż tak dobrze nie pamiętam.

Moim zdaniem to kolejny fake, taki jak z jego córką.
Ludzie są okrutni.

Martitta_4

ZDECYDOWANIE TO JEGO SŁOWA
http://stylowi.pl/15445570

może z jakiegoś wywiadu,,,,,

Kinomaniaczka_tvd

To nie jest potwierdzenie.
Tutaj mamy do czynienia z tym samym co wszędzie, czyli powielaniem tego cytatu na kolejnym już portalu, który nie podaje w jakich okolicznościach zostało to wypowiedziane.

Źródła należy szukać raczej na zagranicznych portalach i wywiadach z aktorem.

An unconfirmed quote, supposedly said by Walker at some point, is also making the rounds.
It reads, “If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling.”
Despite knowing whether Walker really said those words, the phrase has been incorporated into photos of him, and shared widely across social media.


Dopóki nie znajdę na to potwierdzenia, dopóty dla mnie będzie to fake.

Martitta_4

ok :)

Martitta_4

I znalazłeś może jakieś informacje? Powiedział tak, czy nie powiedział?

tomek_ziomek

Jak na razie dla mnie to fake.

Martitta_4

Rozumiem to w ten sposób- kiedy będę zapierniczał jak nienormalny i przypadkiem zawinę się na drzewie i spłonę to nie martwcie się, zawsze o tym marzyłem. To musi być fake, bo co za debil powiedziałby coś takiego? Z pewnością nie pasuje mi to do Paula Walkera, teksty o uśmiechaniu się podczas wypadku.

alien_2

No właśnie. To fraza wymyślona przez fanów, aby uśmierzyć ból po śmierci swojego idola.

Bardziej pasuje to do kierowcy wyścigowego dawnych lat, który przez swój zawód nieustannie narażał życie, a nie do aktora. Walker co prawda też jeździł, ale okazjonalnie i raczej nie miał powodu, by wypowiedzieć takie słowa. Od początku irytował mnie ten nigdzie niepotwierdzony tekst, który każdy z przyjemnością powielał i przypisywał Walkerowi. Tym bardziej dziwnie wygląda w obliczu jego brutalnej śmierci.

Martitta_4

Do kierowcy wyścigowego rzeczywiście mogłoby pasować, ale w kontekście jego zawodu, a nie zapieprzania ulicami.

alien_2

Siema, ostatnio widziałem motocykl z taką własnie naklejka cytatem i pospisem Walkera. Szukam podobnych naklejek własnie z tym cytatem, chyba że zakupię male literki i sam będę musiał naklejac.... Czekam na odp.

misiooos

U nas w Polsce?

misiooos

http:// www.ebay.com/itm/ RIP-Paul-walker-QUOTE-fast-and-furious-Vinyl-Sticker-Decal-JDM-8-Memorial-Car-/1 31208514127?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1e8ca30a4f&vxp= mtr

hooda89

Masakra. Zarabianie na tragedii.

Martitta_4

https://jalopnik. com/that-famous-if-speed-kills-me-quote-isn-t-actually-fr-1787991441

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones