Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker
nerowing

naprawdę, zadziwiające jest jak duży problem stanowi dla ludzi to 101 miejsce, czy 97 czy bóg wie które. kogo obchodzą jakieś oceny? nie był wielkiej sławy aktorem, może nie miał talentu. i co z tego? był fajnym człowiekiem, normalnym, takim, który mógłby być twoim kumplem. czy ludzie tego nie potrafią zrozumieć? nie chodzi tu o podkreslanie jego umiejetnosci, niewazne czy je mial czy nie. byl po prostu dobrą duszą, przyjemnie sie go ogladało, nie zadzierał nosa a to że w taki sposób zarabiał na życie - czy to przepraszam bardzo, grzech, zbrodnia?
ja doceniam go jako czlowieka, który był wyjątkowy i normalny. prowadzil zwyczajne zycie, nie lansował sie jak to robia inni. i tyle.

dontcha

ludzie są pokręceni, choćby taki brad pitt wg mnie zajebisty aktor, a nie docenili go do tej pory choćby oscarem bo jest za ładny co akurat dla mnie nie ma znaczenia bo jestem facetem, to samo dotyczy walkera, ja nie oglądałem F&F( nie moje klimaty) tylko inne filmy z nim, a zauważyłem gościa w programie o rekinach i przygodzie na antarktydzie i zgadzam się z tobą że facet był z charyzmą i był taki bardzo pozytywny ale hejtują go bo byl za ladny i myslą że tylko nastolatki na niego głosują

rmendel09

wlasnie, co do pitta zgadzam sie. uwielbiam go i nie rozumiem, dlaczego nie jest doceniany.
uroda jak uroda, ale badzmy szczerzy - czym jest to piekno, ten talent? kto okresla jakies reguły, czy sa gdzies one zapisane? ja uwielbiam ludzi, ktorzy maja pasje i ogladajac ich w kinie czy gdziekolwiek, czlowiek zaraża się ich podejsciem do życia.
dla mnie, osobiscie, wielki człowiek: aktor, muzyk, pisarz - to taki, dzieki któremu chcesz być lepszy, chcesz coś zmienić, nie chcesz być egocentryczny, doceniasz to co masz.
co ci po talencie, oskarach, głosach w jakis zestawieniach, jeśli swoim życiem nic więcej nie przekazałeś?
nie mówię, że wielcy aktorzy nie pomagają innym, ale walker był naprawdę fajnym człowiekiem, miał w sobie to coś - ten entuzjazm i pasję do życia.

nerowing

chwalić Boga że istniejesz, wspaniały koneserze, co Ci do tego co kto lubi, w tych czasach to już wszyscy się do wszystkiego przypierdzielają i próbują narzucać swój pogląd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones