Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker
Thompston

no to sa jakies jaja...

Thompston

"Gratulacjone" to się należą, ale Tobie za założenie tego typu tematu po raz enty. Jesteś taki oryginalny. W sumie to dobrze, że nie masz większych problemów jak pozycja Paula Walkera w rankingu na FilmWebie.

Wonder_Woman_85

Piszesz o tym, że nie ma większych problemów, a Ty w każdym temacie znajdujesz ten problem. Na wszystko znasz odpowiedź, nikt lepiej by nie pełnił roli strażnika , jesteś idealna na tym etacie ;)

WielkiSzuM

Oczywiście zaraz po Tobie :)

Wonder_Woman_85

Zależy jak na to patrzeć...

Wonder_Woman_85

Mhm czyli tylko mój największy problem może być zamieszczony w poście na filmwebie ;p

Thompston

To była ironia.

Wonder_Woman_85

Nie wątpliwie , a jednak nieudolna. Napisanie takiego posta zajmuję kilkanaście sekund, nie jest to wielkie poświęcenie żeby wyrazić swój pogląd ;)

Thompston

Ależ wyraziłam :) po co mam się produkować pod kolejnym tego typu tematem.

Wonder_Woman_85

Otóż to . Nie podoba Ci się to nie musisz odpisywać. Nie masz większych problemów niż odpisywanie na takie głupie posty? ;))

Thompston

Widocznie nie mam :) owszem nie podoba mi się , wyraziłam swoje zdanie i tyle.

A tak na marginesie ile filmów i jakich oglądałeś z Walkerem, że tak Cię zbulwersowała jego średnia? Pytam ponieważ większość oburzonych zna go jedynie z serii F&F, a to chyba nie fair. Skoro grał ( i to dobrze) w wielu innych, ale mniej znanych filmach.

Wonder_Woman_85

Błękitna głębia, Miasteczko Pleasentville i Sztandar Chwały , oprócz F&F

Thompston

Oglądnij sobie "Hours" tam możesz zobaczyć jakim aktorem był Paul, oczywiście film nie jest dla każdego, jest ciężki, zapadający w pamięć, doskonale pokazuje z jaka pasją Walker wczuwał się w rolę.

"Nowe życie" też ciekawy, klimatyczny film.

I według mnie rewelacyjna "Potęga strachu" dość brutalny, zakręcony film, chyba mój ulubiony jeśli chodzi o filmy z Paulem.

Jeśli się skusisz na oglądnięcie tych filmów to bardzo chętnie mogę podyskutować na temat jego gry aktorskiej. Może te role sprawią, że zobaczysz w nim aktora który jednak zasługuje na tą pozycje w rankingu, a jeśli nie też ok. Każdy ma prawo do własnego zdania.

Wonder_Woman_85

Zgadzam się. Oba filmy bardzo dobre no i gra Paula też na wysokim poziomie. Gdyby te filmy były tak promowane jak seria F&F większość osób zapewne zmieniłaby zdanie na temat jego talentu aktorskiego ;)

Thompston

Czemu kolejny temat o tym samym? Nie mozna pisac pod jednym?

monia198923

Wybacz nie siedzę tu na forum i nie sprawdzam tematów, wszedłem przypadkiem na Walkera , patrzę na średnią i zbulwersowany nią zarzucam temat. Tyle.

Thompston

Podobnie było z Gandolfinim, ale w jego przypadku byłbym w stanie to zrozumieć, bo jednak jego umiejętności aktorskie stały kilka klas wyżej niż te Walkera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones