Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Obrzucają błotem zmarłego Paula, my fani zapalmy mu świeczki na święta , ja zapalę ...

nathalie34

Nikt go nie obrzuca błotem. To że umarł nie znaczy, że stanie się wybitnym aktorem a jego filmy arcydziełami! Gad demet! Jak powiedział Linda:" Kto umarł ten nie żyje".

amka_filmweb

i tu jesteś w błędzie
wiele osób wyzywa i cieszy się z jego śmierci

adam_231

Może i są ale pewnie nie do końca zdrowe.

amka_filmweb

Co mnie Linda obchodzi , niech gada co chce, wejdz na jego profil i sie nim zachwycaj, po co tu ? A wybitny był ... dla nas , fanów !!!

nathalie34

Chyba trochę przesadzasz. Zachowujesz sie jak jakaś rozhisteryzowana gimnazjalistka. Trochę dystansu.

amka_filmweb

Ładnie to ujęłaś ;D chociaż z byt delikatnie...

WielkiSzuM

Już starczy użerania sie z obsesyjnie zapatrzonymymi fankami Pola Łolkera ;D

amka_filmweb

Nigdy dość!

Dlaczego rezygnować z przyjemności? ;)

WielkiSzuM

Można by im jeszcze troszkę poumilać czas z nami ;)

nathalie34

Ja uwielbiam Paula, widzialam z nim wiele filmów, ale nie wiem czy byl wybitny, troche wyluzuj. Uwazam ze byl dobrym człowiekiem i dobrym aktorem. W pamieci pozostanie na zawsze. Co do tych co piszesz, to ja nie zauwazylam a jesli rzeczywiscie tacy sa ze sie ciesza z jego smierci to sa poprostu zwykli prowokatorzy z ktorymi nikt nie chce gadac. Tylko przez takie wredne wypowiedzi ktos chociaz ich zwyzywa i oni sie ciesza. Ale to sa przypadki jednostkowe wg mnie nie warte zachodu i moich nerwow.

nathalie34

Kurde wchodzisz na stronke zeby się coś dowiedzieć a tu ch♥j bo co 2gi temat to wirtualne świeczki -.-

nathalie34

Niby "żegnasz" hejterów, ale zakładając taki temat automatycznie ich przyciągasz, to po pierwsze, po drugie po co kolejny temat ze świeczkami? Przecież dopiero co był.

Camilla3

Hie, hie, na razie się nie wychylam, chociaż... ;D

WielkiSzuM

Uważaj... zaraz i tak zostaniesz zaatakowany ;)

użytkownik usunięty
nathalie34

I co, zapaliłaś? Wątpię...

Ty pewnie nie, ja tak....

użytkownik usunięty
nathalie34

Czyli poleciałaś tam?

Nie wiem skąd w tobie tyle nienawiści , zmarł ktoś kto był tatą i synem ...

użytkownik usunięty
nathalie34

Dlaczego nienawiści? Spytałem czy faktycznie zapaliłaś znicz na grobie Walkera.

nathalie34

A mężem i bratem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones