Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

http://www.eska.pl/hotplota/news/szybcy_i_wsciekli_7_paul_walker_nie_zyje_justin _bieber_zajmi
e_jego_miejsce_paul_walker/74615




ha ha ha i jeszcze raz ha

Kinomaniaczka_tvd

http://www.eska.pl/hotplota/news/szybcy_i_wsciekli_7_paul_walker_nie_zyje_justin _bieber_zajmie_jego_miejsce_paul_walker/74615

Kinomaniaczka_tvd

Profanacja "Szybkich"...

Camilla3

dokładnie

Kinomaniaczka_tvd

Bieber w F&F haha chyba jako dziecko Briana i Mii, ale tez watpie by sie i tu nadał ten obszczymurek. A tak na serio to ja mam nadzieje ze to glupi zart. Zniszczyli by ten film. Dokladnie jak Camilla3 pisze profanacja :(( Tfu chce natychmiast to wyrzucic z pamieci :)

monia198923

wątpie czy Jack byłby taki brzydki...

Kinomaniaczka_tvd

On to sobie może chcieć, co najwyżej to felgi może czyścić na wysoki połysk. Co za brednie...

Wonder_Woman_85

haha,nawet do tego się nie nadaje :)

Kinomaniaczka_tvd

Ale głupoty :) Już oni nie mają co wymyślać. Naprawdę to już jest przesada i staje się denerwujące, te głupie plotki. Poza tym to całkowicie by zniszczyli ten film. Wiadomo, że to plotka i do tego nieprawdziwa.

vanilkah

zniszczyli to mało powiedziane...

Kinomaniaczka_tvd

śmieszne to nie jest

nathalie34

i to jak...

nathalie34

Nie jest...to jest przerażające :-/ Mimo iż nie byłam i nie jestem szczególną wielbicielką F&F (czekałam i wolałam inne role Paula...) to jednak może okazać się prawdą...Meadow (córka P.W) jest wielką wielbicielką Biebiera,także Paul wyrażał się bardzo pochlebnie o J.Bieberze (choć trudno w to uwierzyć...)..to kto wie :-( W Ameryce uwielbiają J.B i jego rola jako " potomka" Brian'a może być całkiem możliwa (producenci będą liczyli na grube miliony).Może w F&F 8 będzie się mścił za śmierć ojca itp.Osobiście uważam że fani serii nieźle się wkurzą...sama uważam że byłoby to obrzydliwe :-/

Tamilina

hmmm wiadomosc ze str eska.pl na pewno są PRAWIDZE . lol

Tamilina

ale wtedy musiałby minać jaieś 17 lat,jak oni by wyglądali ? :)

Kinomaniaczka_tvd

Myślę, że nawet nie trzeba tego komentować.
Ktoś ma niezłe poczucie humoru. Justin w F&F? I co niby miał by robić? Chyba poprawiać fryzurę i słit fotki robić. Naprawdę, porażka. Niech to zakończą tak jak powinni - oddadzą hołd aktorowi, dzięki któremu cała seria w ogóle odniosła sukces.
Scenariusz napisało samo życie... ;/

dontcha

bd myl samochody:)

Kinomaniaczka_tvd

no nie wiem czy by podołał... wykopaliby go szybko i wściekle:D
swoją drogą, ciekawe kto to wymyslił. udał mu się żart, nie ma co!

dontcha

pewnie jakiś kabaret zapewne :)

Kinomaniaczka_tvd

Bzdura bzdura bzdurą pogania... proszę was tego nawet nie trzeba sprawdzać.

mk555

ha ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones