Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Paul Walker był nie tylko utalentowanym aktorem, kochającym ojcem, fajnym i normalnym chłopakiem, niesamowicie przystojnym facetem i po prostu dobrym człowiekiem, dbającym o innych... Był również świetnym mówcą, słowa które wypowiadał trafiały w samo serce. Niektóre bedziemy wspominać z żalem. Ale są i takie, które są motywacją - do życia, do walki. Wiele słów które wypowiedział zapamiętam. Oto niektóre, znalezione w sieci. Jeżeli macie jakieś inne, proszę wrzucajcie. Niech pamięć o tym cudownym człowieku nie będzie tylko w postaci filmów i zdjęć, ale również w postaci słów...

# moje ulubione:

1)

"Bądź wielki, albo wracaj do domu"

"Moje motto brzmi: Bądź wielki albo wracaj do domu. Często je powtarzam. Kiedyś odnosiło się najczęściej do sportu, ale teraz stosuję je do wszystkiego: do związków czy przyjaźni".

2)
"Jest taka piosenka Jamesa Taylora: "Daj ludziom, których kochasz, deszcz miłości/Pokaż im, co czujesz". Im jestem starszy, tym bardziej utożsamiam się z tymi słowami. Możesz nakręcić milion filmów i zarobić tonę pieniędzy, ale jeżeli ludzie wokół ciebie nie czują miłości, a ty nie czujesz, że ona do ciebie wraca, to wszystko staje się gówno warte".

3)
"Na co dzień po prostu idziemy naprzód. Zwyczajnie odhaczamy to, co zostało do zrobienia. Nie zawsze dajemy z siebie wszystko, ale nawet kiedy robisz dwa kroki do przodu a jeden do tyłu, to ciągle posuwasz się naprzód. No dobra, czasami są to dwa kroki do tyłu i jeden do przodu, ale człowiek upada tylko na chwilę. Potem próbujemy jakoś to przeżyć, iść dalej."



# I te, jakże teraz smutne...

4)

"Podejmowanie ryzyka? - Myślę, że to jedna z tych rzeczy, w której istnieje bardzo cienka linia, gdy starasz się znaleźć równowagę w byciu pod kontrolą, ale tak naprawdę nie masz tej kontroli. Znasz to uczucie, kiedy ocierasz się o wypadek samochodowy? Serce ci wali, bo właśnie go uniknąłeś! Ten moment jest przerażający, jednak za chwilę zdajesz sobie sprawę, że wszystko jest w porządku, ale serce bije ci wciąż bardzo szybko. Czujesz wtedy, że naprawdę żyjesz. Kocham to uczucie."

5) O ekipie F&F

"Ja i moi kumple przez te wszystkie lata staliśmy się jak bracia. Mogę wprost powiedzieć, że ich kocham. Jak na Hollywood, to moja sytuacja jest niezła: mam pracę zabójcy i luksus, że jak chcę zaprosić gdzieś daleko moich przyjaciół, a oni nie mogą sobie na to pozwolić, płacę za nich. I jeśli Bóg pozwoli, będę robić to wszystko, aż do śmierci".

6)

"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"


7) a to ostatnio wrzucono na FB

"We all compromise ourselves, from time to time, because maybe it will lead to more opportunity... All of that’s cool, but we forget and we get caught up. If you want that nurturing, caring, empathetic, compassionate heart to keep on ticking and be around, and you want it to be strong, then don’t neglect. One way to feed it is just being truthful and listening to your heart"

dontcha

no właśnie... punkt 4. Smutne bo chciał żyć...

dontcha

Z jednego z ostatnich wywiadów:

"If your heart is always your guide, then you always make the right decision."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones