Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Jak podaje Daily Mail Paul miał wystąpić w dwóch nowych filmach. Otrzymał główne role.

Pierwszy z nich to sensacyjny " Agent 47 " , remake " Hitmana " z 2007 roku. Zamiast Paula zobaczymy na ekranie brytyjskiego aktora Ruperta Frienda, który już zgodził się zastąpić Walkera.

Drugi film na pewno przypadłby do serca przede wszystkim żeńskiej części widowni. " The best of me " jest adaptacją powieści Nicholasa Sparksa. Po śmierci Paula Walkera główną rolę zaproponowano Jamesowi Marsdenowi.

Właśnie przeczytałam o czym jest ta książka i ......... ( chlip, chlip ) dziewczyny, Paul jako Dawson Cole to byłoby coś ( niczym Gosling w " Pamiętniku " ). Marzyłam o tym aby zobaczyć go w adaptacji którejś z powieści Sparksa :( . Panowie mieliby serię F&F a my byśmy miały swój wyciskacz łez.

Ewcia78

Agent 47 to nie remake z 2007 roku tylko zupełnie nowe podejście do tematu. Odnawia się filmy dobre, a chyba każdy fan gry powie że ,,Hitman" dobrym filmem nie był. ;)

Danio237

Ja tylko napisałam to co zamieścił brytyjski portal:

" The film is a remake of the 2007 movie Hitman starring Timothy Olyphant that was based on the Hitman video game series about a cloned assassin known as Agent 47. "

Ewcia78

No to nie przepisuj bezmyślnie głupot. :D
Mam nadzieję że ten nieznany reżyser jest chociaż fanem gry, i wie że tu nie chodzi o strzelanie i wybuchy z wątkiem romantycznym w tle, ale o mroczny klimat i przedstawienie osobowości Hitmana.

Danio237

witki lecą .......

Ewcia78

Uwielbiam książki Sparksa, i filmy na ich podstawie, ale nie słyszałam takiego info. Jak przypominam sobie głównego bohatera tej książki, to Walker pasował idealnie do tej roli. Szkoda...

Ewcia78

Szkoda... Według mnie nawet pasował do roli Hitmana. Może wyszedłby z Nim całkiem dobry film. Oglądałam ostatnio wywiad, w którym zapytany o przyszłe produkcje (wywiad sprzed wakacji) wspominał, że będzie skupiał się głównie na tym filmie. :(

Ewcia78

Marsden? Tylko nie on:/

Ewcia78

NO I DLACZEGO ON NIE ŻYJE!!? :(:(:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones