Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

nie mogę uwierzyć w to do tej pory , grał w takich filmach i w taki sposób zginął , los bywa przewrotny ... i na dodatek znalazł się tam by pomóc charytatywnie ... chyba przez dłuższy czas nie będę w stanie obejrzeć żadnego filmu z jego udziałem ...

nathalie34

Dokładnie, to jest najbardziej przykre i wręcz dziwne.

nathalie34

Zgadza się.

To był wspaniały człowiek w każdą postać wcielał się tak łatwo. Gdy On na ekranie płakał, my płakaliśmy z Nim, gdy się bał nam trzęsły się ręce. Będzie mi brakowało tego jego wspaniałego, zaraźliwego uśmiechu.

Spoczywaj w spokoju Paul, gdziekolwiek jesteś !!!

tomucho77

Dokładnie, wspaniale to ująłeś , pozdrawiam

użytkownik usunięty
nathalie34

Ja też nie mogę w to uwierzyć taki dobry aktor i człowiek. Będzie mi go brakować jak i filmów z jego udziałem.


Niech spoczywa w spokoju

Niech spoczywa w pokoju , pozdrawiam ...

nathalie34

Też bardzo ubolewam nad tym. Razem z Ledgerem był jednym z moich ulubionych aktorów :( Wielka szkoda, bo na pewno jeszcze przed nim czekało wiele niezapomnianych ról

Poison_Girl

Dokładnie! To jest drugi aktor, którego śmierć tak strasznie przeżywam! Po raz kolejny nie mogę wyjść z szoku, że kolejnego wspaniałego aktora spotkała taka tragedia...

Jak czytam Wasze wpisy, to płakać mi się chce. Jeszcze do mnie w pełni nie dotarło to, że nigdy już nie wystąpi w żadnym filmie. Od teraz każda część "Szybkich i wściekłych" i zresztą każdy film z Jego udziałem nabiera nowego znaczenia. Tak samo mam z Ledgerem. Po Jego śmierci, wszystkie Jego filmy zaczęłam bardziej doceniać. Z Paulem będę miała tak samo...

Jednak zginął tak, jak chciał. Mówił, że jak ginąć, to w samochodzie.
Mimo tego, jeszcze długo będę o Nim myśleć i wspominać to, co zrobił w swoim wspaniałym życiu...

Miss_Joker

Zgadzam się , zapaliłam mu świeczkę w kościele, wielka strata , wielka... pozdrawiam Cię ,

nathalie34

Tak strasznie ciężko mi na sercu. Czuję się, jakbym straciła kogoś bliskiego... Nie mogę przestać o Nim myśleć.
Teraz na dodatek zyskał tylu fanów, a to dlatego, że umarł. Jego ocena na Filmwebie drastycznie wzrosła, co jest dowodem na to, że ludzie są tak bardzo zakłamani... U mnie dyszkę miał odkąd założyłam sobie konto.
Będę teraz żyć premierą "Szybkich i wściekłych 7", bo móc Go ostatni raz zobaczyć.

Dobrze wiedzieć, że ktoś również o Nim myśli. Również Cię pozdrawiam...

nathalie34

Dowiedziałem się dzisiaj i muszę powiedzieć że to wielka strata. Pozdrawiam

VaraShiro

polecam ci film "prześladowca " super thriller

nathalie34

Również mi go szkoda. Duża strata.

Katniss__Everdeen

wielka trata, pozdrawiam ...

nathalie34

"trata" ?

tomucho77

Strata pewnie miało być.

Camilla3

Trata, rodzaj papierów wartościowych

Poprawiasz, a nie wiesz co autor miał na myśli... w ten sposób psując całą składnię jego wypowiedzi...

WielkiSzuM

No tak, cóż za niedopatrzenie...

Camilla3

Ściślej ujmując - TAK ;)

nathalie34

Dokładnie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

pozdrawiam ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nathalie34

Trafiłam na ten filmik przed chwilą. Kolejny dowód na to, że Paul był w porządku także i prywatnie.

http://showbiznes.wp.tv/i,Nieznany-fakt-z-zycia-Paula-Walkera,mid,1355084,index. html?ticaid=611c94#m1355084

Ewcia78

Był cudownym człowiekiem, więcej takich potrzeba na tym świecie...

Camilla3

dokładnie ....

Ewcia78

No szok , był , szkoda ze w czasie przeszłym, dzięki za link , pozdrawiam ,

nathalie34

Jeśli ktoś chciałby obejrzeć coś innego niż film kinowy z udziałem Paula to polecam odszukać na Youtube dokument o wyprawie Paula z National Geographic w poszukiwaniu rekina żarłacza. Biologia morska to była wielka pasja Paula. Na zachodnich portalach piszą, że podobno zwierzał się córce, że chce zakończyć karierę i wrócić właśnie do swojego hobby.

Pozdrawiam Cie Nathalie34

Ewcia78

Chyba obejrzę,ale nie ukrywam, że im więcej widzę z nim takich wywiadów, dokumentów, itd, to jest mi coraz bardziej szkoda, bo z każdym jego zachowaniem bardziej widać, że to był taki ciepły i naturalny człowiek.

nathalie34

''wspaniały aktor''? kto? paul walker?
może Ci się pomyliło z heathem ledgerem, zmarłym kilka lat temu? to był świetny aktor.
ale walker? za co? za wiecznie tę samą rolę przygłupa?
i żeby nie było...ja nie obrażam teraz człowieka, bo przykro, że odszedł w tak młodym wieku. obrażam tylko jego postaci, talent aktorski i przede wszystkim filmy w których grał.

kamilegia1

przyjrzyj się w czym grał ,przeczytraj filmografię ... potem opinie dodawaj negatywne , jak nie wiesz co piszesz nie pisz.., bo to żenada...

kamilegia1

Ale przygłupiasta wypowiedź !

tomucho77

zalosne jest to, ze po jego smierci wszyscy odrazu piszą "wspaniały aktor" itp. przeciez on nie zagral w zadnym znanym filmie nie licząc tego "szybcy i wsciekli". wiec aktor z niego był dobry, ale nie jakiś rewelacyjny bo gdyby tak bylo jego nazwisko bylo by bardziej znane.... zgodzam się natomiast, ze byl z neigo wyjątkowy człowiek, który lubił pomagać innym i wazniejsza byla dla niego córka niż imprezy w hollywood.

seattle912

Nie zawsze jest tak, że to co znane, rozgłośnione na cztery strony świata, to najlepsze. Był i jest nadal przykład wielu aktorów, ale nie tylko, dotyczy to też wielu artystów, którzy nie są wcale na nie wiadomo jak wysokim poziomie, ale popularność i sławę mają ogromną, a bywa i tak, że ktoś ma talent i potrafi dobrze wykonywać swój zawód, a nie jest rozreklamowany, co nie oznacza, że słabszy.

seattle912

Żałosne jest to że nie umiesz czytać ! nie zagrał w żadnym znanym filmie a Błękitna głębia, Sztandar chwały (Eastwooda) ?

tomucho77

blękitną głębie widzialam, ale nie wiem czy to taki znany film^^ prędzej bym zapamiętała, ze jessica alba w nim gra. Jesli pan panie tomucho77 jest prawdziwym fanem Paula, ogladał pan większosc filmów z jego udzialem to tylko pogratulować... bo jestem ciekawa ilu ludzi, którzy teraz dodaja go do grona "ulubionych aktorów" ogladalalo coś poza FF.

seattle912

Tomucho77 dobrze potraktowałaś , pozdrawiam

tomucho77

Eastwood ? Mógłby być jego dziadkiem ,Inne role inne czasy świetności , zupełnie inne kino , co ty wypisujesz za bzdety ?

nathalie34

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?

Hank Hansen - rola / Sztandar chwały w reżyserii Clinta Estwooda.

tomucho77

To jest forum o Paulu Walkerze, nie o Estwoodzie .żegnamy

nathalie34

Widzę że masz naprawdę problemy z czytaniem i zrozumieniem tekstu :(

tomucho77

powtarzasz się

użytkownik usunięty
nathalie34

Dokładnie. Nie mogę się z tym pogodzić, że już go nie ma :(

Minął dziś równy tydzień, a mi to dalej siedzi w głowie jak nie wiem co.

użytkownik usunięty
Camilla3

Boże... rzeczywiście tydzień minął... Ja jestem szczerze załamana. To był taki mój ideał.

Dokładnie... Okropne.

świat już nie jest taki sam bez Paula, żal ...

użytkownik usunięty
nathalie34

nwwet filmu z nim nie udało mi się obejrzeć bo szlocham jak bóbr...

Ja mam plan włączyć sobie dzisiaj "Hours", zobaczymy ile dam radę obejrzeć...

użytkownik usunięty
Camilla3

jeszcze dodatkowo gra tam tatusia... tak mi żal jego córeczki, straszne po prostu co ją spotkało...

Właśnie... Swoją drogą mówił kiedyś w wywiadzie,że marzy mu się, żeby mieć jeszcze dziecko... Na pewno by z Jasmine mieli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones