Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Rodzina Paula Walkera długo szukała cmentarza, który zgodziłby się przyjąć szczątki tragicznie
zmarłego aktora. Ostatecznie gwiazdor filmów z cyklu Szybcy i Wściekli zostanie pochowany na
nekropolii na Wzgórzach Hollywood. Wszyscy zastanawiali się, kiedy odbędzie się pogrzeb Paula
Walkera. Teraz już wiadomo, że skromna ceremonia, jedynie dla rodziny i obsady filmu Szybcy i
Wściekli 7, odbędzie się w sobotę, 14.12.2013.

Ciało Paula Walkera zostało wczoraj (12.12.2013) poddane kremacji.

Kinomaniaczka_tvd

Dobrze że go skremowali, pewnie to ciało po pożarze w aucie wyglądało fatalnie :(

patinet

NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻĄM :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kinomaniaczka_tvd

Skremowano go by na 100% nie pojawiły się żadne zdjęcia w sieci.
Swoją drogą na pewno o wygląd nie chodziło bo trumnę można po prostu zamknąć i nie otwierać na pogrzebie.
Oczywiście jest to wola rodziny i kremacja już nie jest niczym dziwnym i niespotykanym więc nie ma się tu czego czepiać.
Dlaczego tylko nigdzie nie ma jakichkolwiek zdjęć z pogrzebu? Szukałam ale niczego nie ma

Logika_2

Ponoć było to objęte ścisłą tajemnicą, i był zakaz informowania kogokolwiek o przebiegu pogrzebu.

Camilla3

Ginie aktor kochany przez miliony (jak się teraz okazuje) i robią to w tajemnicy? Ścisłej tajemnicy? Nie ma czegoś takiego dla reporterów :D Gdzie diabeł nie może tam dziennikarza pośle.
Kolejny fakt który utwierdza mnie w przekonaniu, że coś tu jest nie tak.
Pokazują zdjęcia z wypadku, niektóre bardzo ostre nawet a zdjęć z pogrzebu nie ma? Nawet żadnej informacji?

Logika_2

http://www.eska.pl/hotplota/news/paul_walker_-_zdjecia_z_pogrzebu/74673

na zagranicznych stronach juz wczoraj wieczorem można było znaleść te zdjęcia

mika_33

ach to życie takie kruche :(
dla mnie rok 2013 to same pogrzeby, niech już się kończy

rmendel09

niestety kruche, nie dostrzegamy tego na co dzień, jedyną rzeczą pewną na 100% jest fakt, że śmierć dopadnie kiedyś każdego z nas, a w jej obliczu wszyscy jesteśmy równi - nie ma sławnych czy zwyczajnych, bogatych czy biednych, ładnych czy brzydkich,
Minie w końcu ten nieszczęśliwy dla Ciebie rok, też jeden miałam taki kilka lat temu.

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” Jan Twardowski
od siebie jeszcze dodam - "szanować" bo to w dzisiejszych czasach to rzadkość.

mika_33

Co prawda,to prawda.

Logika_2

Rodzina chciała Go pozegnac w spokoju sama z najblizszymi znajomymi Paula. To miał byc kameralny pogrzeb bez kamer i całej otoczki. Nawet namiot rozstawili zeby z góry nie mozna bylo robic zdjec. Bardzo dobrze ze tak sie stało, to juz jest szczyt zeby fotografowac ludzi w ich cierpieniu. Wiem ze to jak zwykle daje kolejne powody do szukaniu sensacji ale mnie taka wola rodziny nie dziwi. Drugie pozegnanie dla fanów rowniez ma sie odbyc tak czytalam ale czy to prawda? Nie wiem czy mozna wierzyc naszym plociuchowym serwisom.

monia198923

Plot: Court of Liberty, Gardens of Heritage, Lot 393

Forest Lawn Memorial Park (Hollywood Hills)

„Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróć.”

Rest In Peace Paul (*)(*)(*)(*)

Kinomaniaczka_tvd

Czyli jednak w moje urodziny heh.

sly46

i teraz w kazde ur bedziesz pamietac...
wspolczuje

sly46

masakra,ale w tym dniu jego dusz w końcu zaznała spokoju...

Kinomaniaczka_tvd

mam taką nadzieję.
cudowny człowiek, mam nadzieje, że pamiec o nim nigdy nie minie. i miejmy nadzieje, ze glupie spekulacje ucichna. oby tak sie stało.

dontcha

js tż,zasługuje na to,a jak sie komus nudzi to jego sprawa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones