Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Wielcy Fani którzy dają 10 za to ,że umarł... Wstyd

eragonmark

Hipokryzja pełną gębą. Kiepski aktor, któremu gimby nabijają popularność, bo jest na to moda.

Abatoniki

Z każdym aktorem który umarł jest tak samo na tym portalu... Ocena do góry

eragonmark

żałosne wiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eragonmark

Może czas zainwestować w okulary?

Odkąd pamiętam miał taką ocenę.

mich145

No właśnie nie. Śledzę jego ocenę od kąt pojawił się pierwszy raz w serii Szybcy i Wściekli i nie ja jeden dawałem na tym forum tematy ,że jego ocena rośnie.
Tydzień tamu był na 167 miejscu a dzisiaj? Pisząc ten post jest na 127

eragonmark

To prawda ,że ocena mu rośnie ale o 0,0000001 to chyba tak dużo nie jest, a taka jest różnica miedzy nimi bo od groma jest aktorów z oceną 8,5.
Może na początku serii miał to twoje 7,9, ale po premierze VI kiedy byłem tu ostatni raz miał 8,5 i teraz ma taką samą.

mich145

0.0000001???? Dziś jest już na 125...Troszkę szybko co? Więc mów sobie zdrów

eragonmark

Hehe no może mu rośnie o 0.001 ;)

ale przed śmiercią na pewno nie miał 7.9

mich145

a ile miał?

Sol1987

8,5

8,5 mają aktorzy którzy są 250 on jest 123 był coś 200 może trochę wyżej.

eragonmark

"od kąt" ? Od którego kąta? Prostego?

auxil

Ostrego

eragonmark

Szybcy i Wściekli wyszli w 2001 roku, wtedy mało kto miał choćby modem, nie mówiąc o stałym łączu. Poza tym Paul to taki wyjątkowy, że akurat jego ocenę śledzisz od ponad 10 lat? Czy może każdego aktora na tym portalu masz na oku?
Poza tym nie gadaj, że miejsce w rankingu cały czas rośnie, bo był taki moment w grudniu (czy tam w styczniu), że wskoczył do pierwszej setki. Ale chyba nieuważnie śledziłeś.

hooda89

Dzisiaj jest na 117 ale przecież jemu ocena nie rośnie;)

eragonmark

Chwilowe wahania. Za kilka dni znów będzie 130, 140, potem 110, 130 i tak w kółko.

hooda89

Robisz zakład?:D

eragonmark

Po co? Chcesz przegrać? ;)
Poza tym od jego śmierci cały czas ranking idzie w górę, w dół, w górę, w dół i nie trzeba być fizykiem teoretykiem, żeby to przewidzieć :)

hooda89

Ciągle idzie w górę właśnie;) Nie było przypadku by skoczył niżej...
Zobaczysz, niedługo będzie w top 90 itd

eragonmark

Przecież mówię, że w grudniu, czy tam styczniu był na 96 miejscu przez 2-3 dni. Więc spadł.

eragonmark

Powinni zrobić tak jak przy ocenianiu filmów że podają datę kiedy kto ocenił... wtedy było by wszystko jasne

5476

Elo People ;) hmm dla mnie on zasłużył na taką ocenę czy żył czy nie. A czemu bo trzeba kogos znac aby oceniac ;p a tak po za tym jestem jego fanką i obejrzałam wszystkie z nim filmy a nie tylko F&F albo jeszcze nie wiem co ;p I mówcie co chcecie ;p. W każdym bądź razie on według mnie należał do średniej półki aktorów. Miał to coś czego nie którzy nie mają, był inny niż wszyscy celebry ci i oczywiście miał od A do Z wszystko pod względem urody, zachowania itp. Był zajebistym modelem aktorem i wogole. Takiego aktora mogłabym oglądac do śmierci nawet gdyby mial 70 lat...bo takich jak on dobrze sie oglada z sympatią wrecz bo Teraz takich jak on jest naprawdę mało...i szkoda....Pzdr*
P.S: To przykre że ludzie po jego śmierci tak mówią...itp. Nie żyje i trzeba dać mu spokój. Oceniajcie żyjących.
<3 R.I.P Paul <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones