Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

MOŻE I LUDZIE ROBIĄ Z JEGO ŚMIERCI ŻAŁOBE NARODOWĄ i nie wiem co jeszcze, ALE JA SIE NIE DZIWIE Z 1 STR BO KURDE BYŁ ZAJEBISTY, Przystojny i wogole... (MIAŁ 40 LAT) Mial cos w sobie i to cos czego mu zazdroscili napewno.Mnie np. oczarował po F&F i juz go uwazam za git aktora :) tak po za tym MOGL JESZCZE POKAZAC WIELE GIT FILMÓW I WOGOLE. Mial role do 2016 roku i lipa;/. CZEMU TAK PISZE BO KURDE TE DZISIEJESZE CZASY SĄ ZAJEBISCIE NUDNE jakis kosmos z robotami załosne i nie tylko w filmach lecz i w muzyce itp...to nie świat ...wogole wszystko do bani a rok 2013 w szczegolnosci...I m.in GINĄ GWIAZDY LEPSZEGO POZIOMU takie jak on* (niz te co teraz są i tworzą*)zeby nie bylo nie zycze nikomu zle ale no zajebiscie szkoda goscia ....KTO SIE ZE MNĄ ZGODZI ? PZDR* P.S Jedno jest pewne ze nie jeden chcialby byc takim Paul Walkerem...* Niech gwiazdy XXI wieku biora przyklad z takich ludzi jak np. Paul Walker* Bo ludzie z taką klasą i wyzszą są najlepsi do nasladowania bez kitu*

Anulka_25

A ja się dziwię... Jako że idą święta napiszę delikatnie, po co kolejny i niepraktyczny temat założyłaś?

Dowiedziałaś się też przed chwilą, czy naszła chwila refleksji? Trzeba było podpisać się pod innym, tam też byśmy dotarli ;)
A skoro czasy są tak 'zajebiście nudne' to może warto coś zmienić, żeby takie nie były zamiast walić smuty na forum...

Git to jest produkcja, a nie aktor...

PZDR* [<3]

Anulka_25

Po przeczytaniu tego chaosu, czuję się jak w "kosmosie z robotami" i kurde w ogóle, bez kitu.

Camilla3

i kurde zajebiście :D

Camilla3

Git napisałaś ;)

użytkownik usunięty
Anulka_25

Napisz na kartce co masz kurde na myśli, a potem przeczytaj i kurde przepisz. Będzie git.

PZDR*

Witam ;) hmm..
Piszcie co chcecie bo nie kazdy rozumie widze no trudno... Inni piszą gorzej ja przynajmniej srednio ;p.Nazwe to krótkim opisem i nie jest to po chińsku . Wiem ze każdy inaczej na to patrzy jesli chodzi o temat dzisiejszego świata* Nie dowiedziałam sie o tym wczoraj jesli chodzi o to ze nie zyje....tylko 30.11.13.r wiec....;p
Jesli chodzi o świat od strony TV to sorry nie jestem artystką i nie bede aby cos zmienic a u mnie wszystko w porzo wiec bardzo dziekuje * Jest co jest i trudno niech tak bedzie :) Mam niestety inne zdanie na ten temat ale zostawiam to dla siebie ;*
Reasumując Szkoda Aktora* Był naprawde dobry* I Zawsze bedzie w sercach fanów i najblizszych* Wesołych Świąt życze Wam wszystkim:)
P.S: Krytyki szukajcie gdzie indziej. Ja nie chce sie klocic. Siema*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones