Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

nowe filmy

użytkownik usunięty

czemu nie powstają nowe filmy z Paulem???? Juz prawie nowy rok a tylko w jednym filmie bedzie grac w 2015

o co chodzi

Nie wiem czy troll czy naprawdę nie wiesz, że on nie żyje.

użytkownik usunięty
Ghostface_22

jak nie żyje skoro w szybkich i wściekłych 7 gra

Przed śmiercią nakręcił kilka scen. Resztę zrobi komputer i CGI

Ghostface_22

Ten wyżej to troll jak nic. :>

Ghostface_22

No to jeszcze całe lata może grać, skoro komputer go lansuje. Przepraszam za nadużycie słowa "grać".

malolmalol

nigdzie nie będzie "grać" bo właśnie opier.doliłem łokera :D

W LISTOPADZIE 2013 zginął wypadku samochodowym

PAUL Walker zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 w Santa Clarita .Prowadził jeszcze jeszcze jego przyjaciel żeby wypróbować nowy samochód PAUL. I zginął tragicznie miał 40 lat kiedy zginął pisze wszędzie gdzie wpiszesz w wyszukiwarce .W wikpedia. W filweb biografia cała
.Ja dawno nie oglądałam szybcy i wściekli i chciałam zobaczyć. I teraz zobaczyłam co nie wiedziałam że on nie żyje PAUL Walker

Nie no, takiego braku zainteresowania co do tej osoby to dawno nie było.

Coś tam słyszałem, że na wcześniejszą emeryturę idzie.

Raiton

ale ZUS go blokuje

Raiton

PAUL Walker zginął w listopadzie 2013 co kierował jego przyjaciel bo chciał wypróbować swoje nowe auto .W biografie w film web wszystko pisze

BO PAUL ZGINAL SMIERCIA TRAGICZNA W LISTOPADZIE 2013 ROKU.Pisze w biografie w filmweb

30 listopada 2013 zmarł w Santa Clarita miał 40 lat jak zmarł wszędzie gdzie nie wejdziesz czy na film web czy Wikipedia ITP pisze kiedy się urodził a kiedy zmarł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones