Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

prawda jest taka za gdyby to gówniane porsche sie nie zapaliło Paul i Roger nadal żyliby...

predator2111

Wcale, że niekoniecznie. Urazy wewnętrzne też robią swoje.

Camilla3

Paul by przeżył bo on zginął od licznych poparzeń.
Roger zmarł od razu w wyniku urazów wewnętrznych które spowodowało uderzenie w drzewo.

adam_231

Gadanie... . Bo myślisz, że jakby samochód nie wybuchł, to by wyszedł bez szwanku. Przecież przy takiej sile uderzenia, na pewno doszło do wielu krwotoków wewnętrznych, itp, więc szanse na przeżycie miał równe zeru. Po prostu stało by się to w innym miejscu, czyli np. w drodze do szpitala, lub już w szpitalu. Człowiek to nie maszyna.

Camilla3

Co nie zmienia faktu, że miał szanse by przeżyć..

Camilla3

Poczytaj akt zgonu to dowiesz się kilku rzeczy. ;)

Camilla3

Dokładnie to ze nie zginął w momencie wypadku nie oznacza ze by przezył. Jego obrazenia były bardzo rozległe pisano i bardzo wątpliwe (niestety) by przezył nawet bez wybuchu i pozaru, choc nigdy nic nie wiadomo napewno. :(( Zreszta takie gdybanie, wiekszosc takich aut sportowych po wypadku wybucha wiec nie powinno sie gdybac co by bylo gdyby nie wybuchlo bo to sie rzadko zdarza by po takim uderzeniu nie doszlo do jakiejs eksplozji. Poza tym kierowca zginal od razu, takze sila wypadku rowniez musiała byc ogromna:((

adam_231

Więc ja się pytam, gdzie była gaśnica?

WielkiSzuM

Grząski grunt... ;)

adam_231

Zginął od poparzeń i urazów, które powstały w wyniku uderzenia. Wątpię w to, żeby przeżył. W końcu samochód uderzył z dużą prędkością (chyba ok. 140 km/h) w kilka drzew i latarnię.

Camilla3

ogólnie to jedna wielka enigma. ani sladow hamowania ani konkretnej przyczyny utraty kontroli nad autem przez doswiadczonego podkreslam racingowego kierowce. wiele rzeczy nie trzyma sie kupy ale zal i smutek pozostaje mimo wszystko...

predator2111

Ten brak śladów hamowania nie jest dla mnie aż tak dziwny. Owszem, wydaje się to niemożliwe, bo samochodem kierował doświadczony kierowca, który wiedział, co robi. Jednak przy takiej prędkości to musiały być ułamki sekund (nawet nie sekundy). Nie ma szans, żeby człowiek zareagował w tak krótkim czasie. Słyszalam, że łatwo stracić kontrolę, jadąc Porsche nawet na prostej drodze. Po prostu mieli wielkiego pecha. :(

predator2111

Przyczyną utraty kontroli, była nadmierna prędkość. Szarżowanie na drodze, nawet jeśli za kółkiem siedzi rajdowiec, może się tak skończyć. Lubiłam Walkera i też mi szkoda, że tak się stało, ale tak jak nie toleruję pijanych kierowców, tak samo nie toleruję kierowców, którzy mylą tor wyścigowy ze zwykłą drogą...

predator2111

ty chyba nie widziałeś co z tego samochodu zostało, jaki on był sprasowany, co ty myślisz że bacha sie zjarała? w tym wypadku nie przeżyła by nawet mrówka a co dopiero człowiek. A jak poszukasz dobrze, to i znajdziesz fotografie trupa Walkera, zjarane ciało bez nóg ...

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

Chętnie zobaczę tę fotę. Daj źródło lub nazwę frazy do wpisania

Te zdjęcia są zmontowane ze zdjęciami z innego wypadku. Nie ma żadnych zdjęc bez nóg, jest jedno gdzie spod płachty którą przykryli samochód wystaje kawałek kolana kierowcy. I jak można chętnie oglądac zdjęcia wypadków?

użytkownik usunięty
alien_2

Dzięki za wyjaśnienie. Chętnie oglądam zdjęcia wypadków, bo mogę sobie wyobrazić jak taki człowiek zginął. To mnie nie bawi, po prostu mam takie 'dedukcje'. Kiedyś na YT był film z ciałami ofiar pod Smoleńskiem (katastrofa z 2010).

Odpisz

I coś jest przyjemnego w wyobrażaniu sobie jak ktoś zginął? Nie lepiej zapamiętać żywą osobę?

użytkownik usunięty
alien_2


Pozostają zawsze dobre filmy ze zmarłymi aktorami jak np. Mroczny rycerz.

mieszkoxxx

Rozumiem, ze to budzi ciekawosc jak wyglada cialo po wypadku, ale troche szacunku, litości...

mieszkoxxx

ciało było calkowite jednak poparzone w wyskokim stopniu. gdzies ty to wyczytal ze bez nog. zreszta zdjecia wszystkie mozliwe z wypadku tez widzialem bo Paul byl moim idolem i interesuje sie akurat kazdym szczegolem dotyczacym tego feralnego wypadku

predator2111

Nigdy nie wiadomo. James Dean zginął też w porsche, a jego pasażer miał tylko złamaną szczękę.

alien_2

à propos Jamesa Deana, ostatnio oglądałam pewien wywiad z nim na yt - http://www.youtube.com/watch?v=vz3W87uWcx8, trochę przerażający teraz komentarz napisany 2 miesiące temu :
"now all we have is paul walker :("

predator2111

Na pewno miałby większe szanse... Nie mogę nadal w to uwierzyć dla mnie był jednym z dobrych aktorów i miał wielkie serce

natalia08xd

chcialbym wierzyc ze to jakas mistyfikacja, jakies porachunki albo ktos grozil jego rodzinie i musial sie usunac gdzies daleko poza hollywoodzki swiat zdala od slawy i rozgłosu.... ze musial wszyskto upozorowac w jakims konkretnym celu.... ale grunt ze gdzies tam sobie zyje...

predator2111

Marne szanse.... Też bym chciała obudzić się rano i usłyszeć że żyje, że musiał tak postąpić bo coś zagrażało mu... Mam tylko nadzieje, że gdziekolwiek jest, jest szczęśliwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones