Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

Tymczasem po śmierci robi się z niego wybitnego aktora...

amka_filmweb

Zadnego aktora tak nie wychwalalem nawet dobrego Heatha Leadgera.... a SP. PW byl bardzo niedoceniony bo nie chcial grac w niewiadomo jakich produkcjach jedna dochodowa seria mu wystarczyla. Nie szedl po slawe jak Martitta_4 to zauwazyla gral z czystej pasji. Talentem jednak wedlug mnie blysnal w Running Scared wcielil sie w nietypowa role dla siebie a poradzil sobie z Nia genialnie. Slowa ktore w nim wypowiedzial "Coz mieszkam tuz obok Pamietaj i bede mial na ciebie oko." sprawily ze w koncu poczulem ulge po jego smierci. Wiem to moze sie wam wydac zabawne. Paul jednak dla mnie zawsze byl jak kolega z kawki przed Blokiem. i mysl ze "Ziomek obstawia tyly" jakos mnie uspokoila. Pewnie i tak tego nie zrozimiecie:) ale i tak Pozdrawiam:)

wzywicki

Każdemu aktorowi zależy na "roli jego życia" i nie ma opcji, żeby się o to nie starał. DiCaprio też grywał ale dopiero filmy jak Incepcja czy Wyspa Tajemnic albo Django przyniosły mu tytuł świetnego aktora mimo iż w Django nie grał głównej roli. A Uma Thurman? Odkrył ją Tarantino, Pulp Fiction było dla niej przełomem. Nikt nikomu na siłę nie wmówi, że P.W. był ekstraligowcem, grał w tych filmach w których mógł grać. Grał najlepiej jak potrafił no i tyle w temacie. Nikt nie chce go obrażać, tym bardziej, że w zyciu prywatnym prowadził fundację, pomagał ludziom itp. Świetnie i szkoda, że odszedł dobry człowiek a nie koniecznie świetny aktor.

amka_filmweb

Zgadzam się,stonowane i prawdziwe słowa...

wzywicki

zgadzam się z tobą w 100%.
rozumiem, co masz na mysli pisząc :"kumpel z podwórka", bo myslałam o nim tak samo. taki niby aktor, ale zachowujący zdrowy dystans do życia i sławy, nie lansujący się, prosty i współczujący.
nie jestem krytykiem filmowym, dlatego nie będę pisac tu swoich wywodów czy był kiepskim aktorem, z górnej czy z wyższej półki. powiem tak: nie obchodziło mnie to, ponieważ miło się go oglądało i mialo wrażenie, że jest kimś bliskim tobie. pozostaje nam zazdrościć jego znajomym i bliskim, że mieli takiego przyjaciela i brata. bo był kimś wyjątkowym, przyciagał do siebie innych i zarażał smiechem, pasjami i pozytywnym nastawieniem do świata. innym może wydać się to dziwne, ale tak było.
szkoda, że umarł, ponieważ mógł dokonać wielu dobrych i pieknych rzeczy.

ja szanuję ludzi nie za ta co robią, jaki wykonują zawód ale za to ile z siebie dają, jacy są w stosunku do innych. oby więcej takich ludzi jak walker: dobrych, szczerych, nie przeżartch show biznesem, nieskomplikowanych. oby więcej.

dontcha

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

iluminat1990

To po co tu jesteś i piszesz . skoro dla ciebie był beznadziejny , wchodz tam gdzie sa twoi ulubie=ńcy baranie

iluminat1990

szkoda, że zginął [*] ale lepiej, że zginął on niż Vin Diesel.

użytkownik usunięty
iluminat1990

Nic nowego, przeważnie tak jest.

iluminat1990

W ilyu filmach oprócz Szybkich go widziałeś ?

iluminat1990

Twój nick mówi wszystko. Spier.dalaj stąd szmato illuminacka .

mativandamme

Lepiej on niż Vin Diesel?? Jak mozna tak mówić? Przecież to ludzie a nie zabawki, życie to nie gra w której można wybrać kogo teraz "odstrzelić"!!!! Trochę szacunku!! On był wspaniałym człowiekiem, dobrym aktorem. RIP, Paul.

agasiaga5

Ten post był do mnie ?

mativandamme

nie.. pomyliłam się, to było do kozak111, sorki....

agasiaga5

Nie gniewam się ;)

mativandamme

To dobrze, niedawno zalożyłam konto i si e jeszcze do końca nie orientuje co i jak:)

iluminat1990

Zaznaczam, że nikogo nie chcę obrażać, szczególnie człowieka, który już nie żyje. Jednakże zgadzam się po części z autorem. Paul Walker moim zdaniem był średniej klasy aktorem, jego śmierć zaś została niesamowicie rozdmuchana przez media i wyszło jak wyszło. Uważam też, że ocena 8,5 jest zdecydowanie za wysoka.

Phyzik

Czyli według ciebie jaką powinien mieć ocenę ?

tomucho77

Mógłbym się nawet wahać między 6-7, ale co tam... Według mnie od tej średniej oceny można śmiało odciąć 1,5 - czyli dałbym 7, ale to tylko moje zdanie. Tak nawiasem to podoba mi się lecący soundtrack z filmu Wyspa na Twoim profilu, niesamowity utwór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones