Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker
kindahot

dla ciebie nie a dla mnie tak , i co zrobisz kazdy uwaza inaczej , ale mam nadzieje ze poczułeś się lepiej pisząc taki denny wpis

kindahot

Samo słowo TOP oznacza w górze. Tutaj nie chodzi o to ile filmów i jaki staż aktorski aktor przebył. Chodzi o popularność na obecny moment. Jego miejsce zależy od głosów użytkowników, nie krytyków filmowych.

klaudiamach4

Bardzo ładnie i trafnie ujęte.

klaudiamach4

dokładnie, idealny strzał w 10 :)

kindahot

Nie , my o tym nie wiemy ! , świetny aktor który nigdy nie korzystał z kaskaderów, był uwielbiany , ceniony , zrobił furorę, skromny , udzielał się chrytatywnie , cieszył , śmieszył , wzruszał w swoich rolach . Żal że nigdy go nie zobaczę na szklanym ekranie.

nathalie34

Może był spoko gościem ale aktorem średnim.

użytkownik usunięty
nathalie34

O kim mówimy?

Jak w tytule,

użytkownik usunięty
nathalie34

Miałem wątpliwości przez przypisywane mu zasługi.

A ty jakie masz zasługi ? Udzielasz się charytatywnie ?

użytkownik usunięty
nathalie34

Kolejny kontrargument z cyklu "Zrup lepsze!!!"?
Rozmawiamy o Paulu Walkerze, ja w przeciwieństwie do niego nie jestem osobą publiczną.

No i chwała Bogu!

nathalie34

Mamy rozumiec, że udzielanie się charytatywnie robi z niego wybitnego aktora?

Rudolfo

To się nazywa brakiem argumentów ;)

Dealric

Nie. To się nazywa - pytanie.

nathalie34

Paul korzystał z kaskaderów. Choćby najszybszy przykład Fast Five. Ale np. już w Brick Mansions gdy trzymał się jadącego samochodu to sam wykonywał tą scenę. Jednakże w wielu innych scenach również w tej produkcji miał swojego kaskadera. Można poszukać zdjęć z planu i zobaczyć.

kindahot

Normalna sytuacja która miała miejsce wiele razy, z przeciętnego aktora/muzyka po śmierci robi się geniusza, wspaniałgo artystę. Wszystkiemu towarzyszy otoczka ludzi którzy na tym zarabiają i napędzają machinę, w końcu na trumnach też idzie zarobić i to całkiem sporo. Znam gościa tylko z Za szybkich których uważam za szmiurowatą serię i nie chcę się wypowiadać na temat jego innych ról ale tam nie zagrał niczego wybitnego.

Razielogus

Ile w Was ludzie jadu w tym temacie Paula Walkera, wstyd !

nathalie34

Gdzie tu widzisz jad? Tak samo, jak namnożyło się nagle "fanów" Paula W., to i pojawili się tacy, co piszą niekąśliwe/kąśliwe uwagi o nim. Jedni wyolbrzymiają w jedną stronę, a drudzy w drugą. Jedni piszą bez emocji, że był dobry, inni uważają, że był średni. Reszta pisze pod wpływem emocji, jeśli można to tak nazwać, bo raczej osobiście go nie znali. Podobnie było z Anną Przybylską. Marna aktorka (wg mnie), może role otrzymywała, bo w miarę ładna była, ale po śmierci nagle tak zaczęło jej brakować niektórym, a za życia jakoś jej nikt nie zauważał. Po prostu sobie żyła budując własne, osobiste szczęście. Zwykły człowiek, jakich wielu. Widziałem nawet modny zwrot ze słowem "pamiętamy". Ciekawe, czy ten ktoś nadal pamięta, jak już wszystko ucichło i nie jest na topie temat? Wątpię. Emocje opadną i Paul W. też odejdzie w zapomnienie, jak każdy z nas.

malolmalol

Spójrz wyżej na wypowiedzi , sami mądrale co nic nie osiągnęli w życiu , zakompleksieni kolesie , zazdroszczą urody, talentu i tego że Paul był miłym , fajnym aktorem . Seria szybkich to on, on się kojarzy z siedmioma seriami, on był twarzą , potem dopiero inni. Pozostanie kultowym aktorem który będzie zawsze kojarzony jako zabawny Brian O Connor, cieszę się.

nathalie34

Dziecko, jakie ty masz kompleksy.
Nie masz ŻADNEGO sensownego argumentu więc wjeżdzasz na każdego kto ma inną opinię niż ty. Dorośnij, bo jeśli masz więcej niż 13-14 lat to musisz być bardzo żałosnym, małym człowieczkiem.

użytkownik usunięty
nathalie34

Paul Walker nie był wybitnym aktorem i TO JEST FAKT.
Można go lubić mniej lub bardziej i odczuwać żal po jego śmierci, ale traktowanie go jako wybitnego aktora, który był "kultowy" i "ceniony" to dowód fanbojstwa i braku szerszych horyzontów myślowych.
O serii F&F 10 lat po jej zakończeniu mało kto będzie pamiętał, a Walker nie stanie się nowym Ledgerem czy Deanem, bo aktorsko od nich znacznie odstawał.

Przeciętny aktor znany z przeciętnej serii wakacyjnych akcyjniaków kręconych pod nastolatków.

Obejrzyj film Hours, on nie grał tylko w szybkich . Grał od dziecka a wy tu tylko za szybkich się wzieliście ,banda czy sekta ? Żat jakiś. A co to znaczy akcyjniaki , nie ma słowa w słowniku polskim. A Ledger i Dean to byli uzależnieni od narkotyków tak samo jak Phoenix.

użytkownik usunięty
nathalie34

"Obejrzyj film Hours, on nie grał tylko w szybkich . Grał od dziecka a wy tu tylko za szybkich się wzieliście ,banda czy sekta ?"

Nigdzie nie pisałem, że on grał TYLKO w "Szybkich i Wściekłych".
Grał od dziecka? I co z tego? Żadnych znaczących ról w dobrych filmach, a kojarzony jest głównie z "F&F".



"A co to znaczy akcyjniaki , nie ma słowa w słowniku polskim."

Naprawdę próbujesz się bawić w łapanie za słówka? To takie niskie...
Gdybyś chociaż miała rację, ale nie masz. Czepiasz się pojęcia które z powodzeniem funkcjonuje od dawna i trzeba mieć mnóstwo złej woli oraz deficyt argumentów aby w taki sposób spróbować zdyskredytować rozmówcę.



"A Ledger i Dean to byli uzależnieni od narkotyków tak samo jak Phoenix."

Chodziło o przedwczesną śmierć znanych aktorów, a nie powód śmierci. Nie chcesz lub - co bardziej prawdopodobne- nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

nathalie34

Tak wybiegając po za temat, komu jak komu, ale Ledgerowi nie można zarzucić "brania".

Razielogus

Przeciętny to ty jesteś

megaasia7

Wspaniała i rozbudowana argumentacja. Mów mi jeszcze. Niech zgadnę masz 13 lat?

Razielogus

Nie zagadnąłeś mądralo

kindahot

Wystarczy spojrzeć kto zajmuje miejsca gorsze niż Walker by wywnioskować, że 36 lokata to zdecydowanie za wysoko.
37 Hugh Jackman
38 Sean Penn
39 Woody Harrelson
40 Harrison Ford
I tak dalej

Rahk11

Zgadzam się ze wszystkim , poza Harrelsonem . Koleś ma naprawdę wiele dobrych ról .

kindahot

masz rację.... nie zasługuje na 35 tylko na 1 !

użytkownik usunięty
milutka1026

No, i na Nobla w pakiecie z Żelaznym Krzyżem.

I medal z ziemniaka. :D

Tu padłem :D

Hahahahahahah, podzielam opinię :D

kindahot

Jak najbardziej popieram gdyż sorry no ale Paul Walker nigdy nie był (przynajmniej dla mnie) jakimś mistrzem w swoim fachu.

kindahot

On nie żyje ! Daję 10-tkę !

SlasherManiak

Nie pisz tak, bo jak to zobaczy jakiś aktorzyna, co mu na sławie zależy, to gotów zrobić sobie coś złego.

kindahot

Bardzo lubiłem Walkera w szybkich i wściekłych, grał naprawdę dobrze, ale w tym bzdurnym rankingu jest już wyżej od De Niro, bez przesady... Coraz więcej idiotów jest na filmwebie...

Sokol_13

Skoro ranking bzdurny to po cholerę zawracasz sobie nim głowę?.

Sokol_13

Niestety.

Sokol_13

Ludzie go docenili, tak Ciebie to boli ?

kindahot

Masz racje. Ale tak to już jest, że jak ktoś umiera, to nagle staje się genialnym aktorem i trzeba go stawiać na piedestale. Tak samo z Przybylską...

kindahot

Nie chce mi się z Tobą gadać

kindahot

Masz rację, zasługuję na o wiele wyższe miejsce

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Troll_Internetowy

Tak w ogóle to stul pysk...

Troll_Internetowy

Morda tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones