Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker
Troll_Internetowy

morda tam chodzący spać przed 22 cieniasie.

Wielki_Krytyk_

hahahahhahhahaha :D

Napisz "morda tam chodzący spać przed 22 cieniasie."

Jeśli codziennie taplasz się w gnojówce :D hahahahahhahaha :D

Troll_Internetowy

morda tam chodzący spać przed 22 cieniasie.

Wielki_Krytyk_

hahahahhahaha :D napisz jeszcze raz co mówi Twój stary jak Ci miesza w dupie kakao :D

Troll_Internetowy

morda tam chodzący spać przed 22 cieniasie.

Troll_Internetowy

piz.da śpi

lol

Wielki_Krytyk_

hahahahhahahaha :D A Ty nie możesz zasnąć, bo Cię w tyłek rucha ojciec z kolegami :D hahahahahaha :D

Biedactwo ! hahahhaha :D

Napisz w zdaniu "morda tam" jeśli mam rację :D

Troll_Internetowy

ok a teraz morda tam

Wielki_Krytyk_

Tak drze się twój stary, kiedy drzesz mordę, jak cię rżnie w tyłek.

Jak się drze do ciebie twój stary, kiedy rżnie cię w tyłek?

Wielki_Krytyk_

Hahahahahaha :D Więc to jest jedyne słowo, którego cię nauczył :D Dlatego co chwile piszesz tylko to, bo chcesz biedny popisać ze mną, ale nie znasz innych słów, niż te, którymi drze się twój stary, kiedy cię rypie w tyłek :D hahahahahhahaha :D jeszcze raz bo się uśmiałem aż mnie brzuch rozbolał :D

Wielki_Krytyk_

Tak drze się twój stary, kiedy drzesz mordę, jak cię rżnie w tyłek.

Jak się drze do ciebie twój stary, kiedy rżnie cię w tyłek?

Wielki_Krytyk_

:D
Jak się drze do ciebie twój stary, kiedy rżnie cię w tyłek?

Troll_Internetowy

Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek?

Troll_Internetowy

no gdzie jesteś pociśnięty frędzlu?,nudzi mi się

Troll_Internetowy

zapomniałem,cipka poszła spać przed 22...

Wielki_Krytyk_

hahahhahahaha :D Wielki_Krytyk_ jest niedorozwinięty :D hahahhahaha :D

Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek?

Troll_Internetowy

hahahahahahah :D Darł się "morda tam" trzy razy z rzędu po czym wydarł się "zapomniałem,cipka poszła spać przed 22..." hahahahhahaha :D Twój stary to też bezmózg :D u was to rodzinne, widzę :D

A "no gdzie jesteś pociśnięty frędzlu?,nudzi mi się" zapewne mówił do swojego kut asa :D hahahahahha :D


Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek?

Troll_Internetowy


Troll_Internetowy w odpowiedzi na post: Troll_Internetowy | 10 godzin temu
hahahahahahah :D Darł się "morda tam" trzy razy z rzędu po czym wydarł się "zapomniałem,cipka poszła spać przed 22..." hahahahhahaha :D Twój stary to też bezmózg :D u was to rodzinne, widzę :D

A "no gdzie jesteś pociśnięty frędzlu?,nudzi mi się" zapewne mówił do swojego kut asa :D hahahahahha :D


Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek

Wielki_Krytyk_

""no gdzie jesteś pociśnięty frędzlu?,nudzi mi się" Mówił, kiedy schowałeś się pod łóżko, kiedy wlazł do twojego pokoju, by cię znowu gwałcić:D hahahahhahaha :D

Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek?

Troll_Internetowy

""no gdzie jesteś pociśnięty frędzlu?,nudzi mi się" Mówił, kiedy schowałeś się pod łóżko, kiedy wlazł do twojego pokoju, by cię znowu gwałcić:D hahahahhahaha :D

Pytanie do użytkownika Wielki_Krytyk_ :
Jak się darł do ciebie dzisiaj twój stary, kiedy darłeś z bólu dupy ryja, gdy rżnął cię w tyłek?

Wielki_Krytyk_

hahahahahha :D Wielki_Krytyk_ jest upośledzony :D

Wielki_Krytyk_

hahahahahha :D Wielki_Krytyk_ jest upośledzony :D

Troll_Internetowy

hahahahahahha :D Wielki_Krytyk_ to tępa ściera gwałcona przez ojca :D hahahahahahhaha :D Ale się uśmiałem :D hahahahaha :D Co za debil :DDD

Jak się drze twój stary do ciebie, kiedy pcha cię w tyłek, gdy się głośno wydzierasz :D?

Troll_Internetowy

morda tam chodząca spać przed 22 cioto

Wielki_Krytyk_

hahahahahahahaha :D Twój stary drze się do ciebie, kiedy pcha cię w tyłek, gdy się głośno wydzierasz:

Wielki_Krytyk_

hahahahahahaha :DD:D:D:D:D:D A dzisiaj wieczorem jak się stary do ciebie darł :D? Szmaciarzu :D hahahahaha :D

Wielki krytyk odpowiada: Tato się do mnie darł .... :

Troll_Internetowy

hahahahahahaha :DD:D:D:D:D:D A dzisiaj wieczorem jak się stary do ciebie darł :D? Szmaciarzu :D hahahahaha :D

Wielki krytyk odpowiada: Tato się do mnie darł .... :

Wielki_Krytyk_

hahahahha :D dokładnie tak:D hahahahaha :D
Wielki krytyk to upośledzona szmata :D hahahahahaha :D

Użytkownika Wielki_Krytyk_ stary pcha w tyłek po nocach :D hahahahaha :D A Wielki_Krytyk drze się wtedy:

Troll_Internetowy

hahahahha :D dokładnie tak:D hahahahaha :D
Wielki krytyk to upośledzona szmata :D hahahahahaha :D

Użytkownika Wielki_Krytyk_ stary pcha w tyłek po nocach :D hahahahaha :D A Wielki_Krytyk drze się wtedy:

Wielki_Krytyk_

hahahahaha :D co za debil z tego Wielki_Krytyk :D hahahahahha :D

Wielki_Krytyk_

Użytkowinik Wielki_Krytyk_ to ofiara kazirodczego gwałtu :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Troll_Internetowy

Użytkownik Wielki_Krytyk_ to śmieć zgwałcony przez ojca :D

"Morda tam" to potwierdzenie tego faktu.

hehehe :D

Wielki_Krytyk_

Zgadzasz się ze mną :D jesteś śmieciem użytkowniku Wielki_Krytyk :D
Napisz "morda tam" jeśli dzisiaj stary kazał ci zlizywać ze swojej dupy własne gówno :D hahahahaha :D

Wielki_Krytyk_ to śmieć ! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones